تعمیرات مانیتور

مانیتور سونی و خدمات تعمیر آن با شایسته ترین کیفیت در نمایندگی مجاز این شرکت انجام میگیرد . این مرکز با تشکیل تیمی از کارشناسان ایده پرداز و مجرب و با تکیه بر فراست و مهارت این اشخاص ، نسبت به تعمیر دستگاه مشتریانمبادرت می‌نماید . مجهز بودن کارگاه این مرکز به ابزارآلات پیشرفته موجب گشته ، کمتر شرکتی یارای رقابت با این مرکز را داشته باشد . قابل ذکر میباشد، همه سرویس ها تعمیر در مرکز تعمیر مانیتور سونی به همراه گارانتی به مشتریان ارائه می شود. ارائه ی سرویس ها تعمیر فوق تخصصی همگی قطعات، از جمله سرویس ها ارائه گردیده در‌این مرکز میباشد. نمایندگی سونی یکی‌از مرکزهای دارای اعتبار و باسابقه در امر تعمیرات مانیتور سونی میباشد. این مرکز تا به امروز به واسطه ی کادری خبره و امکانات توسعه یافته دستاوردهای ارزنده ای را به دست آورده. تعمیرات مانیتور سونی نیاز به حضور کارشناسان آشنا به دانش الکترونیک و سخت افزار دارد. این مرکز برای جذب متخصصین قدرتمند همگی سعی خویش را به فعالیت گرفته است . به جهت حضور گسترده ی تولیدات ایجاد شده بوسیله شرکت سونی در مملکت، این موسسه به ارائه ی کلیه سرویس ها مرتبط با تولیدات ایجاد گردیده بوسیله این موسسه مبادرت مینماید . نمایندگی مانیتور سونی، تعمیر سونی را از روش آپشن سرویس در مرکز انجام میدهد. از آن جایی که واحدهای تعمیراتی این مرکز به طور تفکیک شده پباده سازی گردیده اند، مشتریان گرامی برای تعمیر دستگاه خویش بایستی به واحد مربوط به همان کالا مراجعه کنند.خاطرنشان می‌سازیم تعمیرات مانیتور سونی در‌این مرکز به گونه ای انجام میگردد که، بعد از اخذ کالا شاهد افزایش عملکرد آن خواهید بود.

 

نمایندگی مانیتور سونی

نمایندگی سونی با به کار گیری توسعه یافته ترین و مدرن ترین امکانات توانسته ، سرویس های تعمیراتی را در‌حد مطلوبی به مشتریان ارائه کند . مدیر این مرکز در راستای ارائه ی سرویس های باکیفیت مبادرت به تشکیل تیمی از کارشناسان با تجربه و کارشناس کرده است . کارشناسان این نمایندگی بعداز گذراندن چند مرحله امتحان علمی برای کار در‌این مرکز برگزیده گردیده اند . در‌این مرکز همه ی سرویس های مرتبط با فروش و تعمیر تولیدات شرکت سونی ارائه میگردد . کیفیت سرویس های ارائه گردیده از سوی این مرکز به گونه ای میباشد که ، مشتریان نیازی برای مراجعه به نمایندگی های غیر مجاز و مرکزها نامعتبر ندارند . نمایندگی سونی توانسته به جایگاهی از موفقیت دست پیدا کند که ، عرصه را برای کار بقیه مراکز تنگ و نسبتاً غیر ممکن سازد . کارمندان این مرکز آموزشهای زیادی را در داخل و خارج از کشور گذرانده اند . به همین دلیل ، مشتریان گرامی میتوانند با اطمینان خاطر دستگاه خویش را جهت تعمیر به دست کارشناسان این شرکت بسپارند . در نهایت بدین نکته اشاره میکنیم که ، کلیه سرویس ها در نمایندگی سونی به همراه گارانتی به کاربران عزیز ارائه می‌شود .

 

نکات مهم در تعمیرات مانیتور sony

اختلالات گاه و بی گاه در مانیتور tv یکی‌از متداول ترین مشکلاتی میباشد که مصرف کنندگان این کالای پر مصرف با آن مواجه میشوند. به عنوان مثال وقتی که تلویزیون پر‌نور میباشد و به نظر میرسد که به درستی عمل می‌کند، یک دفعه خاموش می‌گردد. این نقص‌ از جمله ایرادات اپیدمی در گونه های تلوزیونهاست. بایستی دقت داشته باشید که در تعمیرات مانیتور سونی به یک مرکز مجاز و قانونی و تخصصی نیاز دارید در غیر این صورت صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد خواهد آمد که ترمیم آن بسیار پیچیده و گاهی ناممکن خواهد بود. با یک گزینش هوشمندانه، تعمیرات مانیتور سونی به راحتی و با اطمینان انجام خواهد شد. بنابراین با گذراندن زمان و هزینه کمتر به سود بهتر و مقبول خویش خواهید رسید. ما در واحد تعمیرات مانیتور سونی بزرگداشت و رعایت حقوق و دستمزد مشتری را حق مسلم وی می‌دانیم و تعصب ویژه ای در این باره داریم؛ رعایت این نکته سبب شده که سطح کیفی سرویس ها این مرکز مقام ویژه داشته و هیچ رقیبی توان دست اندازی به‌این مقام را نداشته باشد.

 

تعمیر و عیب یابی monitor sony

 • تعمیر و عیب‌یابی با اختلال قفل شدن روی یک شبکه و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی با ایراد نداشتن تصویر صدا در محل ورود IV
 • عیب‌یابی و تعمیر با اختلال نقص‌ ایست وست
 • عیب‌یابی و تعمیر با اختلال هاله رنگین کمانی
 • برطرف‌کردن خلل فقدان رنگ
 • رفع عیب خراب بودن تصویر مانیتور سونی
 • رفع عیب دیر وارد شدن تصویر مانیتور سونی
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور سونی با خلل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیر با اختلال سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر و عیب‌یابی با اختلال صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی با ایراد خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی با خلل هاله رنگ در تصویر
 • تعمیر و عیب‌یابی با نقص‌ داغ کردن بیشتراز حد آی سی ورتیکال
 • تعمیر و عیب‌یابی با ایراد سوختن پاور

 

سرویس ها واحد تعمیرات monitor سونی

تعمیرات مانیتور سونی یک کدام از تخصصی ترین سرویس ها ارائه گردیده در نمایندگی سونی میباشد که با رعایت کلیه پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می پذیرد. بعضی از خدمت های ارائه گردیده در مرکز تعمیرات مانیتور سونی عبارتند

 • از رفع نقص‌ خاموش‌شدن مانیتور سونی
 • رفع نقص‌ تصاویر دارنده خطوط برگشتی
 • رفع اختلالات مرتبط با داغ کردن
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در مانیتور سونی
 • رفع ایراد عدم نوروروشنایی
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در مانیتور سونی
 • تعمیر کم و زیاد شدن روشنایی لامپ استند بای مانیتور سونی
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور و روشنایی سفید بر روی تصویر مانیتور سونی
 • تعمیر با نقص‌ کم نور شدن چراغ تصویر بعداز چند دقیقه
 • تعمیر با نقص‌ وضعیت استند بای تعمیر انقطاع رنگ در مانیتور سونی
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در مانیتور سونی
 • تعمیر روشن‌نشدن
 • تعمیر با اختلال سیاه‌شدن صفحه بعداز فعالیت کردن
 • تعمیر و عیب‌یابی با ایراد نداشتن تصویر
 • تعمیر با نقص‌ صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع ایراد چشمک‌زدن LED جلو و پر‌نور‌نشدن

 

تعمیر مانیتور LED سونی

ساختار و کارایی مانیتورهای LED مشابه به مانیتورهای LCD میباشد یعنی در داخل آنها نیز از تکنولوژی کریستال مایع استفاده میشود؛ فقط تفاوت موجود میان این دو نمایشگر به منشا روشنایی در هرکدام از آنها مربوط می‌شود. صفحه های LED‌ برای تأمین فروغ و روشنایی خویش از Light Emitting Diodes استفاده میکنند. منشاء روشنایی LED در قیاس با مبداء روشنایی LCD  باعث رنگ سفیدی که دارد موجب نمایش خالص‌تر و روشن‌تر دیگر رنگ‌ها به‌ویژه رنگ‌های قرمز‌رنگ، نارنجی رنگ و زرد رنگ میگردد. یکی‌از متداول ترین اشکالات اتفاق افتاده در مانیتورهای LED، خرابی بک لایت میباشد. در تعمیرات مانیتور سونی، بخش بک لایت، چنانچه چراغ های ال ای دی خراب گردیده باشند نخست بایستی بخش ماژور و صفحه های پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی گردیده و چراغ های سالمی جایگزین آن ها میگردد. در غالب تعمیرات مانیتور سونی به جهت برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل موجود هست.  همین عامل در مراکز تعمیرات مانیتور سونی در صورت رضایت مشتری، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل پیشین میگردد.

 

تعمیر مانیتور LCD sony

ال‌سی‌دی اصلی‌ترین و البته گرانترین قطعه مانیتورهای ال‌سی‌دی سونی میباشد که گاه هفتاد درصد قیمت مانیتور را از آنِ خویش می سازد. این مسئله سبب ساز گشته تا بروز اشکال در‌این بخش از دستگاه هزینه‌های سنگینی را برای صاحب و مالک دستگاه به دنبال داشته باشد. اگرچه شکستگی پنل در مانیتورهای ال سی دی قابل ترمیم نیست ولی بقیه عیوب اتفاق افتاده در مانیورها که در بخش پنل ساخت میشوند، غالباً قابل تعمیر می باشند و هزینه بسیار پایین‌تری نسبت به تعویض پنل مانیتور دارا هستند. تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مربوط به انواع مانیتور ال سی دی سونی با حضور در مرکز تعمیرات مانیتور سونی قابل اخذ میباشد. در رابطه با سرویس ها این بخش از دستگاه می‌توان به مواقعی همچون تعمیر آبخوردگی پنل مانیتور، تعمیر نقص‌ وجود خطوط افقی در تصویر، تعمیر بهم‌ریختگی رنگهای مانیتور، تعمیر پیکسل‌های سوخته مانیتور، تعمیر نقص‌ تاریکی تصویر، تعمیر نقص‌ کند شدن تصاویر مانیتور، تعمیر اختلال به‌هم ریختگی تصاویر مانیتور و مواردی از این دست اشاره نمود.

 

تعمیرات مانیتور سونی

تعمیرات مانیتور سونی در‌این مرکز به دست متخصصانی انجام می‌پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و مدل مانیتور برمی‌گزینند. با عیب‌یابی درست دستگاه، شایسته ترین راهکار جهت رفع عیوب تولید گردیده در آن را بکار میبرند. شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور سونی تخصصی‌ترین سرویس ها مربوط به تعمیر، ارتقا، بهسازی و ترمیم این دستگاه را اخذ فرمایید.

گفتگو زنده

)
  is typing...
  ما الان آنلاین نیستیم. متن پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید
  ارسال پیام لغو