خدمات ما

خدمات نمایندگی سونی در ایران

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک سونی ، تعمیرات انواع تلویزیون LCD و LED از برند سونی ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های سونی و اکسپریا ، تعمیرات ساعت های هوشمند از سونی ، بر طرف کردن تمامی عیوب مربوط به شارژ نشدن ، خاموش شدن دستگاه ، تعمیرات مادربورد و سیپیو ، بعد از بررسی عیوب هزینه برآورد شده و به شما اعلام می شود ، سپس در اسرع وقت تعمیر انجام شده و به شما تحویل یا برایتان ارسال می شود. (نمایندگی تعمیرات محصولات سونی)

نمایندگی خدمات پس از فروش سونی با همکارب با تعمیرکاران مجرب و متخصص در حرفه ی خود به شما بابت تعمیر قطعی دیوایس شما تضمین می دهد. همچنین در صورت احتیاج به تعویض قطعات از قطعات اصلی کمپانی سونی استفاده می شود. تعمیرات توسط تجهیزات حرفه ای انجام می شود تا آسیبی به دستگاه شما نرسد. همچنین ما تعمیرات و قطعات خودمان برای شما 3 ماه گارانتی می کنیم. اگر شما هم از محصولات سونی استفاده می کنید لطفا دیوایس خود را برای تعمیر به مراکز معتبر تحویل دهید. (نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش سونی)


تعمیرات سونی

تعمیرات کلیه دستگاه های سونی

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک سونی ، تعمیرات تلویزیون های LCD و LED ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های سونی ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند سونی ، تعمیرات تعمیرات و ریکاوری هارد سونی و ....

نمایندگی سونی

آموزش تعمیرات دستگاه ها

تعمیرکاران متخصص این مجموعه در کنار انجام تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمادگی آموزش تمامی مراحل تعمیرات را در محیطی کاملا مجهز به علاقه مندان دارند.

نمایندگی تعمیرات سونی

فروش دیوایس های جدید سونی

فروشگاه محصولات سونی و قطعات اورجینال سونی با قیمت مناسب به دلیل واردات مستقیم محصولات سونی ، برای اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید

می توانید با استفاده از این قسمت سوالات خود را برای ما ارسال و منتظر پاسخگویی کارشناسان ما باشید. در صورت گذاشتن شماره تماس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

گفتگو زنده

)
    is typing...
    ما الان آنلاین نیستیم. متن پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید
    ارسال پیام لغو